Na hraně

9. ledna 2015 v 15:51 |  Deník
Už dlouho si přeju být hodně hubená. Miluju módu, ale ani mě nebaví si něco kupovat nebo zkoušet na tělo, který podle mě není dokonalý.. a celkově si život neužívám tolik, protože na to myslím skoro ve dne v noci. Jako na překážku, kterou když nepřekonám, nemůžu se posunout ani v jiných věcech.. Možná si někdo řekne, proč jsem za tu dobu už nezhubla, ale to je právě to. Držím se třeba 14 dní, i dýl, počítám kalorie, jím zdravé věci a pak zničeho nic, jako smyslů zbavená se doma vrhnu na všechno, co mi přijde pod ruku a během jednoho dvou dnů to naberu zas zpátky. Už jsem z toho kolotoče zoufalá, i proto jsem si založila tento blog, aby mě to motivovalo a tentokrát už to konečně dotáhla do konce. Chtěla bych si sem psát i ty prohřešky, abych si to dvakrát rozmyslela, než to spáchám :)
Od toho posledního uběhlo 20 dní (což je pro mě přesah přes 2000 kcal, konkrétně to bylo 2667 - ohledně toho počítání mi lidi říkají, že jsem blázen, ale dělám to už dlouho, dává mi to alespoň trochu pocit kontroly. Dřív jsem to nepočítala u toho přejídání, teď už jo, s tím, že to pak dorovnám). Od posledního velkýho (3 dny - 3324, 4287, 2103) :/ 29 dní.
A dneska to na mě právě přicházelo zase, sice jsem skončila na 1511 kcal, ale ani jedna věc z toho nebyla zdravá, v podstatě jen sladký. Možná sem dám jídelníček, jako odstrašující případ. Kdo ví, co to spustilo, dneska jsem musela zůstat doma a po příjezdu do Prahy jsem tu neměla nic moc, jen cukroví a čokolády, co mi nabalili doma s sebou a zároveň měla hroznej hlad, tak snad se to už nebude opakovat..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama